Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 15

11 Paź

Zaproszenie na międzynarodowe zawody robotów XChallenge

Zaproszenie na międzynarodowe zawody robotów XChallenge, którego współorganizatorem jest Politechnika Rzeszowska
10 Paź

Nocne Spotkania z Nauką - zaproszenie

Politechnika Rzeszowska zaprasza na „Nocne Spotkania z Nauką”, które odbędą się 13 października w godz. 17:00–22:00. Wstęp nie wymaga rejestracji, a udział jest bezpłatny.

06 Paź

Najważniejsza jest inwestycja w ludzi

Politechnika Rzeszowska zainaugurowała nowy 73. rok akademicki.
29 Wrz

Zmarła Janina Świder

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr Janiny Świder.

27 Wrz

Znakomite wyniki PRz Racing podczas zawodów Formuła Student

Podczas ostatnich dwóch edycji zawodów Formuła Student w sezonie 2023 PRz Racing osiągnął znakomite lokaty. To wynik ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania wielu osób.
27 Wrz

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

Rektor, Rada Uczelni i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na 73. inaugurację roku akademickiego.

25 Wrz

Krynica Forum 2023

Wydarzenie skupiło przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki.
25 Wrz

Zmarł Władysław Kmiotek

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Władysława Kmiotka.

Archiwum wiadomości