Podstrona: Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku

2019-06-19
Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku

Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wzięli udział w konkursie interaktywnym „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”. Celem konkursu był rozwój wiedzy z zakresu bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

Konkurs „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie” został zorganizowany 17 czerwca na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym PRz w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 2019. Do konkursu przystąpiło 41 dwuosobowych drużyn, które odpowiadały na 21 pytań. Na uzyskane wyniki wpływ miała nie tylko poprawna odpowiedź, ale również refleks. Za złą odpowiedź punkty były odejmowane. O finalnym wyniku zadecydowało ostatnie pytanie, które zmieniło tabelę wyników.

W konkursie zwyciężyli:

I miejsce: Paulina Smutek, Michał Malinowski - studenci II roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

II miejsce: Dawid Podlasek, Maciej Maziarz – studenci I roku na kierunku mechanika.

III miejsce: Natalia Puzio, Paweł Wolak – studenci I roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Dyplomy dla uczestników i nagrody dla zwycięzców ufundowane przez SANBank wręczyli: Magdalena Więckowicz p.o. prezesa Zarządu SANBanku oraz dr. hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz,  dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz w Stalowej Woli.