Podstrona: Współpraca z Grupą Ożarów S.A. / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Współpraca z Grupą Ożarów S.A.

2018-06-01
Współpraca z Grupą Ożarów S.A.

Politechnika Rzeszowska będzie współpracować z Grupą Ożarów S.A. Zakres prowadzenia wspólnych przedsięwzięć dotyczy m.in. kwestii badawczo-rozwojowych.

30 maja dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką w imieniu Politechniki Rzeszowskiej podpisał list intencyjny. Nowego partnera - Grupę Ożarów S.A. reprezentował Marek Surowiec, członek zarządu, dyrektor ds. strategii. W spotkaniu wziął udział dr hab. inż. Lucjan Ślęczka, prof. PRz., prodziekan ds. kształcenia WBIŚiA PRz.

Na mocy zawartego dokumentu strony zobowiązały się do podjęcia wspólnych działań podczas prowadzenia wykładów dla studentów na temat produkcji cementu i jego wykorzystania, organizacji konferencji, wizyt i praktyk studenckich. Współpraca dotyczyć będzie również przedsięwzięć badawczo-rozwojowych.