Podstrona: Zakończył się International Week 2019 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zakończył się International Week 2019

2019-10-04
Zakończył się International Week 2019

4 października br. zakończył się tegoroczny International Week 2019 - wydarzenie adresowane do międzynarodowej społeczności Uczelni.

Podsumowania IW 2019 dokonał prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Prorektor ds. współpracy międzynarodowej, który w swoim przemówieniu do obcokrajowców podziękował za entuzjazm i zaangażowanie uczestników w zrealizowany program.

IW 2019 to coroczny event organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz. W tym roku uczestnicy mogli zapoznać się z obiektami PRz, wziąć udział w pokazach z fizyki, odwiedzić laboratoria Wydziału Chemicznego, wziąć udział w intensywnym kursie języka polskiego. Studenci mogli również skorzystać z możliwości nauki tańca pod okiem artystów z "Połonin".