Podstrona: Zaproszenie na Dzień z NAWA w Rzeszowie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na Dzień z NAWA w Rzeszowie

2023-04-14 , red.  Anna Worosz
Zaproszenie na Dzień z NAWA w Rzeszowie

Dyrektor generalny Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej dr Dawid Kostecki oraz rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik zapraszają na „Dzień z NAWA w Rzeszowie”. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie, które odbędzie się 18 kwietnia br.

„Dzień z NAWA w Rzeszowie” jest organizowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej i Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza. Odbędzie się 18 kwietnia br. w godz. 10:00–14:00 w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów (budynek Rektoratu, Sala Senatu, IV piętro). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele NAWA, którzy zaprezentują ofertę programową Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej dla naukowców, studentów i instytucji oraz inicjatywy NAWA, takie jak: targi międzynarodowe, Kampania Ready, Study, Go! Poland, Kampania Research in Poland oraz szkolenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji: https://nawa.gov.pl/dzien-z-nawa-politechnika-rzeszowska-18-04-2023

Spotkanie ma na celu przybliżenie założeń oraz zasad finansowania programów, a także skonsultowanie i wyjaśnienie związanych z nimi wątpliwości. Będzie to znakomita okazja do osobistej wymiany doświadczeń, uzyskania informacji o możliwościach ubiegania się o przyznanie grantów w ramach projektów NAWA.

Program spotkania

09:30–10:00 Rejestracja uczestników

10:00–10:30 Otwarcie spotkania przez dyrektora generalnego NAWA dr. Dawida Kosteckiego oraz rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotra Koszelnika i prorektora ds. studenckich prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza

10:30–12:00 Prezentacja programów skierowanych do kadry naukowej:

• Polskie Powroty
  • Program im. Ulama
  • Program im. Bekkera
  • Preludium BIS (komponent mobilnościowy)
  • Granty interwencyjne
  • MSCA

12:00–12:30 Przerwa kawowa

12:30–13:00 Prezentacja programów skierowanych do studentów i kadry akademickiej: ZAWACKA, CEEPUS, EURAXESS