Podstrona: Zaproszenie na spotkanie dla nauczycieli szkół średnich i pracowników firm związanych z inżynierią wytwarzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2022-05-19 , red.  Roman Wdowik

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół średnich, pracowników firm związanych z inżynierią wytwarzania i nauczycieli akademickich na wydarzenie upowszechniające rezultaty projektów DIG-MAN oraz międzynarodowych projektów dydaktycznych realizowanych w programie ERASMUS+. Zaproszenie jest skierowane dla przedstawicieli organizacji spoza Politechniki Rzeszowskiej.

W ramach wydarzenia będzie możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu kształcenia obejmującego inżynierię wytwarzania (stosowane w kształceniu z zakresu oprogramowania komputerowego, maszyn i urządzeń technologicznych, urządzeń przenośnych, wirtualnej rzeczywistości itp.). Podczas spotkania zostaną również przedstawione dotychczasowe rezultaty projektu DIG-MAN oraz doświadczenia dotyczące międzynarodowych projektów dydaktycznych realizowanych w programie ERASMUS+, oferta kształcenia w obszarze wytwarzania czy wymiany międzynarodowej.

Program spotkania

10.00–10.30 – Rejestracja uczestników

10:30–11:45 – Prezentacja projektu DIG-MAN i dyskusja z uczestnikami

11:45–12:15 – Prezentacja doświadczeń Politechniki Rzeszowskiej z realizacji projektów w ramach programu Erasmus+

12:15–13:30 – Przerwa cateringowa i zwiedzanie laboratoriów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Planowane zakończenie wydarzenia godz. 14:00. Każdy uczestnik otrzyma upominek. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja uczestników odbywa się po wysłaniu wiadomości na adres: rwdowik@prz.edu.pl. W tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę „Projekt DIG-MAN”, a w treści wpisać imię, nazwisko oraz nazwę szkoły/firmy/uczelni.

Przydatne informacje

Project name: DIG-MAN: Integration of digital tools into product development and manufacturing education

Project number: 2019-1-EE01-KA203-051585

Name of the multiplier event: Multiplier Event in Poland