Podstrona: Zdalne kursy z zakresu najnowszych technologii – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zdalne kursy z zakresu najnowszych technologii – zaproszenie

2023-04-04 , red.  Jolanta Stec-Rusiecka
Zdalne kursy z zakresu najnowszych technologii – zaproszenie

Rozpoczęła się rekrutacja na ciekawe kursy zdalne poszerzające wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technologii. Kursy prowadzone są w języku angielskim na Wydziale Zarządzania przez pracowników Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz Wydziału Zarządzania.

Absolwent kursów zdobędzie przygotowanie teoretyczne i praktyczne z zakresu:

• zagadnień inżynierii systemów IoT (Internet of Things);
  • bazy danych w informatyce;
  • podstaw bezpieczeństwa systemów informatycznych;
  • narzędzi cyfrowych i cyfryzacji w technologii;
  • modelowania procesów produkcyjnych;
  • cyfrowych produktów i procesów;
  • techniki komunikacji fabrycznej i cyfrowej transformacji firm produkcyjnych;
  • metodologii badań naukowych w branży IT;
  • metodologii badań eksperymentalnych;
  • projektu eksperymentu;
  • prawnych aspektów pracy zdalnej;
  • wpływu różnorodności kulturowej na relacje biznesowe w dobie wyzwań;
  • budowania relacji biznesowych lub aspektów rozwoju biznesu.

Dzięki temu absolwenci mogą przekwalifikować się lub poszerzyć swoje kompetencje i uzyskać awans zawodowy. Po ukończeniu szkolenia słuchacze otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: zzp@prz.edu.pl. Udział w szkoleniu jest płatny. Szczegółowe informacje nt. rekrutacji można znaleźć na stronie: https://digitalindustry.prz.edu.pl/

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat szkoleń można znaleźć na stronach poszczególnych kursów: