Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 14

03 Kwi

[FOTO] Nasi siatkarze w finale Akademickich Mistrzostw Polski

Od 30 marca do 2 kwietnia br. w hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej były rozgrywane Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej mężczyzn (półfinał C).
29 Mar

Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej

Od 30 marca do 2 kwietnia br. potrwają rozgrywki półfinałowe.

24 Mar

[VIDEO] Obozowy renesans

Jak Feniks z popiołów do życia powrócił obóz kondycyjny dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej.Pierwsza po latach edycja trwała od 27 lutego do 4 marca br.
23 Mar

Zapowiedź Akademickiej Ligi Futsalu 2016/2017

Sztandarowym, stałym punktem kalendarza imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS PRz jest Akademicka Liga Futsalu.

20 Mar

[FOTO] Powrót do chlubnych tradycji

Od 17 do 19 marca br. w obiektach Centrum Dydaktyczno-Sportowego PRz rozgrywano jeden z czterech półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym.
20 Mar

Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej

18 marca br. w Jarosławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Koszykówce Mężczyzn.

16 Mar

Zapraszamy na półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym

Od 17 do 19 marca br. potrwają zorganizowane przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej strefowe eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn.
13 Mar

Podsumowanie sportowej niedzieli na PRz

Trzy wydarzenia sportowe: dwa złote medale i jeden brązowy krążek dla Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości